Wij zijn Sparta

De leiding is het visitekaartje van Sparta. Eerst dus maar een overzicht van welke groep welke leiding heeft. Als u op  de naam klikt, stelt de leider zich even voor. Na de bestuursleden, volgt een overzicht wie welke rol binnen de vereniging heeft.

Als uw mailprogramma niet opstart nadat u op de mail-link heeft geklikt, dient u zelf het mailadres in uw mailprogramma over te nemen.

Leiding

Soort lessen Leiding Telefoonnummer E-Mail 
Jazzdance Danielle Struis 0575-724012 danielle@spartabrummen.nl
Sportfit maandag Aline 06-26319493 aline@spartabrummen.nl
Sportfit dinsdag Bertine Lentink    
Recreatief turnen, selectie turnen  Lorraine Berends 0657201565 lorraine@spartabrummen.nl
Gym donderdag Lianne Tichelman 06-8341168 lianne@spartabrummen.nl
Assistenten      

Bestuur

  Naam Telefoonnummer E-Mail
Voorzitter Gea Klein Heerenbrink 06 44004797 voorzitter@spartabrummen.nl
Secretaris Francisca Schimmel 06-51613588 secretaris@spartabrummen.nl
Penningmeester Irma Kettelarij 06-52038108 penningmeester@spartabrummen.nl
Algemeen lid Linda Piechnick 06-21270681 linda@spartabrummen.nl 
Algemeen lid Vacature    

Vereniging

Sparta Brummen, p/a de secretaris, Meengatstraat 90 6971 VH Brummen

  Naam Telefoonnummer E-Mail
Erelid Hans Zweers en  Jose Wolfs    
Ledenadministratie Francisca Schimmel 0575 562771 ledenadministratie@spartabrummen.nl
Technisch webbeheer Richard Poelen   webmaster@spartabrummen.nl
Wedstrijdsecretariaat José Wolfs 0575 565006 wedstrijden@spartabrummen.nl
Juryleden Hier zijn we nog naar op zoek!!   Aanmelden kan via bestuur@spartabrummen.nl
Vertrouwenspersoon     vertrouwenspersoon@spartabrummen.nl