Wij zijn Sparta

De leiding is het visitekaartje van Sparta. Eerst dus maar een overzicht van welke groep welke leiding heeft. Als u op  de naam klikt, stelt de leider zich even voor. Na de bestuursleden, volgt een overzicht wie welke rol binnen de vereniging heeft.

Als uw mailprogramma niet opstart nadat u op de mail-link heeft geklikt, dient u zelf het mailadres in uw mailprogramma over te nemen.

Leiding

Soort lessen Leiding Telefoonnummer E-Mail 
Jazzdance Danielle Struis  0575-724012 danielle@spartabrummen.nl
Sportfit maandag Robin Reekers  robin@spartabrummen.nl
Sportfit dinsdag Bertine Lentink
Recreatief turnen, selectie turnen, groepsspringen José Wolfs  0575-565006  jose@spartabrummen.nl
Gym donderdag Mirthe Lukassen 06-37229779 mirthe@spartabrummen.nl
Assistenten  Chantal Wolfs
 Maureen Barink

Bestuur

Naam Telefoonnummer E-Mail
Voorzitter Gea Klein Heerenbrink 06 44004797 voorzitter@spartabrummen.nl
Secretaris Francisca Schimmel 06-51613588 secretaris@spartabrummen.nl
Penningmeester Marieke Bronkhorst 06-44030480 penningmeester@spartabrummen.nl
Algemeen lid Babette Poelen 06-14377408  babette@spartabrummen.nl
Algemeen lid Vacature

Vereniging

Sparta Brummen, p/a de secretaris, Meengatstraat 90 6971 VH Brummen

Naam Telefoonnummer E-Mail
Erelid Hans Zweers
Ledenadministratie Francisca Schimmel 0575 562771 ledenadministratie@spartabrummen.nl
Technisch webbeheer Richard Poelen webmaster@spartabrummen.nl
Wedstrijdsecretariaat José Wolfs 0575 565006 wedstrijden@spartabrummen.nl
Juryleden Karin Meessen, Jose Hofman, Mariska Dieseraad
Vertrouwenspersoon Joop van Hensbergen vertrouwenspersoon@spartabrummen.nl