Wij zijn Sparta

De leiding is het visitekaartje van Sparta. Eerst dus maar een overzicht van welke groep welke leiding heeft. Als u op  de naam klikt, stelt de leider zich even voor. Na de bestuursleden, volgt een overzicht wie welke rol binnen de vereniging heeft.

Als uw mailprogramma niet opstart nadat u op de mail-link heeft geklikt, dient u zelf het mailadres in uw mailprogramma over te nemen.

Leiding

Soort lessen Leiding Telefoonnummer E-Mail 
Jazzdance Danielle Struis  0575 724012 danielle@spartabrummen.nl
Sportfit maandag Robin Reekers  robin@spartabrummen.nl
Sportfit dinsdag Veneta Mihaylov 0570 542623  veneta@spartabrummen.nl
Recreatief turnen, selectie turnen, groepsspringen José Wolfs  0575 565006  jose@spartabrummen.nl
Gym donderdag Bente Pol 06 53678951  bente@spartabrummen.nl
Assistenten  Chantal Wolfs
 Maureen Barink

Bestuur

Naam Telefoonnummer E-Mail
Voorzitter Gea Klein Heerenbrink 06 44004797 voorzitter@spartabrummen.nl
Secretaris Gina Borkus 0575 469095 secretaris@spartabrummen.nl
Penningmeester Marieke Bronkhorst 06 44030480 penningmeester@spartabrummen.nl
Algemeen lid Babette Poelen  babette@spartabrummen.nl
Algemeen lid Vacature

Vereniging

Sparta Brummen, p/a de secretaris, Wielewaalstraat 20 6971 WB Brummen

Naam Telefoonnummer E-Mail
Erelid Hans Zweers
Ledenadministratie Francisca Schimmel 0575 562771 ledenadministratie@spartabrummen.nl
Technisch webbeheer Roy Bosman webmaster@spartabrummen.nl
Wedstrijdsecretariaat José Wolfs 0575 565006 wedstrijden@spartabrummen.nl
Juryleden Karin Meessen, Jose Hofman, Mariska Dieseraad
Vertrouwenspersoon Joop van Hensbergen
Ruth Kerkhoven
vertrouwenspersoon@spartabrummen.nl
Materiaalbeheer Rinus Geerlings, Jan Wassink